Підготовка до нового 2018/2019 навчального року

Картинки по запросу підготовка до нового навчального року Відповідно до наказу відділу освіти № 296 від 01.08.2018 року "Про проведення огляду готовності дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладів освіти району до роботи в 2018/2019 навчальному році"   9 - 10 серпня проведено огляд закладів освіти  комісією відділу освіти та представниками РДА, районної ради, Великобурлуцького районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Великобурлуцького РС ГУ ДСНС України у Харківській області.   9 - 10 серпня проведено огляд закладів освіти  Відповідно до наказу відділу освіти № 296 від 01.08.2018 року "Про проведення огляду готовності дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладів освіти району до роботи в 2018/2019 навчальному році"

що виділені відділом освіти з районного бюджету. Слід відзначити, що для створення більш комфортних умов для усіх учасників освітнього процесу колективами проведено якісний ремонт класних кімнат, коридорів, підсобних приміщень. Відремонтовано музичну залу у Великобурлуцькому ДНЗ ясла-садок «Сонечко», на кошти,

Крім того, розпочато ремонт та оснащення ресурсної кімнати в Приколотнянській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського.

зон, адже   На учнів 1-х класів чекають класи, які будуть оснащенні новими меблями, мультимедійним обладнанням та оргтехнікою за стандартами Нової української школи. Вчителями майбутніх першокласників розпочато роботу по створенню освітніх

у підготовці до нового навчального року треба врахувати безліч речей, переглянути календарний план, стандарти, нові закони, продумати тестування, організувати клас – розставити парти, розвісити дошки оголошень і систематизувати матеріали.

За результатами огляду визначено, що всі освітянські заклади готові до роботи в новому 2018