ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Районний педагогічний форум

30 серпня 2019 року проведено районний педагогічний форум на тему «Сучасна освіта: доступність, якість, визнання».

У педагогічному форумі взяли участь керівники району,  делегації всіх освітніх установ,  представники громадськості.

  • голова Великобурлуцької районної державної адміністрації  Ігор Миколайович Коваленко ;
  • голова Великобурлуцької районної ради   Олександра Федорівна Жиліна;
  • перший заступник голови Великобурлуцької районної державної

     адміністрації  Олександр Михайлович Шестопалов.

 

Про результати роботи в закладах освіти району, впровадження НУШ та підготовку до 2019-2020 навчального року виступив начальник відділу освіти  Великобурлуцької РДА Ігор Фірсов.

В обговоренні доповіді взяли участь Канівець Ольга Анатоліївна, директор інклюзивно-ресурсного центру, Миропольська Тетяна Федорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського, Коваленко Світлана Володимирівна – завідувач Шипуватського дошкільного закладу ясла-садок «Берізка» Шипуватської сільської ради.

В межах районного педагогічного форуму було нагороджено  освітян за результатами роботи в минулому навчальному році та з підготовки до нового навчального року.

Дипломом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за участь у ІІ (обласному) турі обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у номінації досвідчений вихователь нагороджується Чикарда Марина Миколаївна – вихователь Приколотнянського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Сонекчко» Приколотнянської селищної ради.

 

Грамотами голови Великобурлуцької районної державної адміністрації та Великобурлуцької районної ради за багаторічну та сумлінну працю та особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління нагороджено:

 

1. Паніна Марія Іванівна - вчитель початкових класів Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Луценко Яна Олександрівна – вчитель географії Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Корнейко Людмила Сергіївна – вчитель початкових класів Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

4. Давиденко Людмила Миколаївна – методист районного методичного кабінету відділу освіти РДА.

За рішенням постійної комісії з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики та спорту, забезпечення свободи слова та інформації (протокол № 30 від 12.08.2019) року було вручено сертифікати про призначення грошового заохочення за вагомі результати у фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»:

 

Дерюгіну В’ячеславу Миколайовичу, вчителю основ здоров’я Шипуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу І.М. Заболотного Великобурлуцької районної ради, який посів ІІ місце;

Шай Олені Михайлівні, вчителю фізики КЗ «Андріївський ліцей» Великобурлуцької районної ради, яка посіла ІІ місце;

Голубу Валерію Івановичу, вчитель фізичної культури Шипуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу І.М. Заболотного Великобурлуцької районної ради, який посів ІІІ місце;

Халявці Ларисі Євгеніївні, вчителю біології та хімії Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради, яка посіла ІІІ місце ;

Мішнєвій Галині Володимирівні, вчителю початкових класів Приколотнянської ЗОШ ім. Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського Великобурлуцької районної ради, яка посіла ІІІ місце;

 

За вагомі результати участі учнів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів  було  нагороджено:

 

Бабаян Аллу Петрівну, вчителя російської мови та літератури Приколотнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського Великобурлуцької районної ради,  яка підготувала ученицю, яка посіла ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови;

Барибіна Миколу Івановича, учителя трудового навчання Григорівського навчально-виховного комплексу ім.. Героя Радянського Союзу І.Г. Кисельова Великобурлуцької районної ради, який підготував учня, який посів ІІІ місце обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці);

 

За І місце  у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України було  нагороджено:

 

Дігтяренка Євгенія Костянтиновича, учителя історії та географії
КЗ «Андріївський ліцей»;

 

За ІІ місце  в обласних змаганнях з техніки пішохідного туризму  нагороджено Волкова Андрія Геннадійовича, учителя фізичної культури Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Шелеста Леоніда Григоровича, учителя фізичної культури Приколотнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського за ІІ  в обласних змаганнях з легкоатлетичного чотириборства.

 

За підсумками огляду готовності закладів загальної середньої освіти до нового 2019/2020 навчального року, за якісну підготовку до роботи в новому навчальному році відзначено КЗ «Черненський ліцей» (директор Корякіна Тетяна Іванівна),   Приколотнянську ЗОШ І-ІІІ ст. Героя Радянського Союзу ім. Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського (директор Сологуб Галина Михайлівна), Шипуватську ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу І.М. Заболотного (директор Самойлова Ольга Олександрівна), КЗ «Андріївський ліцей» Великобурлуцьокої районної ради (директор Шестопалов Віктор Михайлович).

Серед закладів дошкільної освіти: Підсереднянський дошкільний заклад ясла-садок «Колосочок» Підсереднянської сільської ради (завідувач Керимова Наталя Олександрівна), Шипуватський дошкільний заклад ясла-садок «Берізка» Шипуватської сільської ради (завідувач Коваленко Світлана Володимирівна), Міловський ДНЗ (дитячий садок) «Веселка» Міловської сільської ради (завідувач Щеглова Олена Олександрівна).

 

На педагогічному форумі вшановано ветерана педагогічної праці, вчителя вчитель української мови та літератури Гниличанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лисяк Тетяну Володимирівну, досвідченого, високопрофесійного педагога за  багаторічну сумлінну працю, життєву мудрість, чуйне ставлення до людей нагороджено Грамотою голови Великобурлуцької районної державної адміністрації та Великобурлуцької районної ради та цінним подарунком.« повернутися до списку новин