Оздоровлення дітей у Великобурлуцькому районі

Картинки по запросу оздоровленняЗ 1 червня в районі розпочато оздоровчу кампанію. Оздоровлення та відпочинок дітей району здійснюється згідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження голови обласної державної адміністрації та районної  цільової соціальної Програми  «Оздоровлення дітей Великобурлуцького району на 2016-2020 роки». Під час підбору дітей для направлення їх на оздоровлення до позаміських таборів особлива увага приділялася оздоровленню дітей соціально незахищених категорій; в першу чергу опрацьовуються документи дітей: батьки яких, визнані учасниками АТО, дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених сімей.

Щорічно на оздоровлення дітей району пільгових категорій виділяються кошти з районного бюджету. В минулому році на придбання путівок було витрачено 200,0 тис.грн районних коштів. В цьому році на закупівлю путівок виділено 500,0 тис.грн, За ці кошти планується придбати путівки на третю оздоровчу зміну (серпень місяць) В Бердянськ на Азовське море та до приміського оздоровчого табору «Сосновий» м.Куп’янськ.

Оздоровлення дітей району забезпечується також за кошти обласного та державного бюджетів. Так з початку оздоровчої кампанії Міжнародний дитячий центр «Артек» відвідали 3 дітей, Український дитячий центр «Молода гвардія» 1 дитина, табори оздоровлення санаторного типу «Перлина Чорномор’я», «Патрія» та «Лісова пісня», які розташовані на побережжі Чорного та Азовського моря відвідали 7 дітей. На даний час діти району  відпочивають в позаміських таборах «Орлятко», «Лісова галявина» (I оздоровча зміна). В липні місяці діти відвідають позаміські табори оздоровлення «Сосновий» та  «Зелена гірка».

На даний час в наявності є путівки до позаміських оздоровчих таборів на третю зміну (серпень місяць): «Біле озеро» м.Зміїв Харківської області. Бажаючим отримати путівки на оздоровлення дітей необхідно звернутися до Відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації.

Для направлення дітей до табору оздоровлення необхідно надати до Відділу освіти пакет обов’язкових документів:

• свідоцтво про народження дитини,
  • ідентифікаційний код,
  • довідка з навчального закладу, про те, що дитина в 2018 році не оздоровлювалася за бюджетні кошти,
  • документи підтверджуючі статус дитини (наприклад: довідка батька з воєнної частини, про те що він дійсно учасник АТО, або посвідчення багатодітної сім”ї, якщо дитина з багатодітної сім’ї, табель успішності, якщо дитина відмінник навчання  та ін. ).