ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Турнір з волейболу серед ветеранів спорту

В спортивному залі КЗ «Великобурлуцький ліцей» 23 лютого пройшов волейбольний турнір серед ветеранів спорту (35+) приурочений 77-й річниці визволення Великобурлуччини від фашистських загарбників.

         В змаганнях виявили бажання прийняти участь чотири волейбольні команди, це команди «Сокіл» та «Бурлук» смт.В.Бурлук, «Зоря» с.Шипувате, і «Збірна» до якої увійшли гравці з с.Гнилиця, с.Червона Хвиля, с.Андріївка. Дуже прикро, що в змаганнях не змогли прийняти участь ветерани команди «Торнадо» с.Григорівка, які в кожнім турнірі, серед ветеранів, складають гідне протистояння командам лідерів.

Змагання пройшли за коловою системою, ігри складались з двох сетів до 25 та одного до 15. Проведено жеребкування, лунає свисток арбітра, змагання розпочато.

З святковим  настроєм учасники розпочали ігри змагань. Зігравши чотири тури змагань, склалось так, що команди за набраними очками розділились на дві пари. В останньому турі зустрічались команди «Зоря» та команда «Збірна», які до останнього туру дійшли з нульовим показником набраних очків, зазнавши поразок від лідерів змагань, відповідно вони і розіграли між собою 3-4 місце, з результатом 2:0 перемогу святкує команда «Зоря». В останньому турі змагань, зійшлись дві команди, які не вперше зустрічаються на змаганнях, саме в фінальній стадії, це команди «Сокіл» та «Бурлук». Саме ця зустріч і стала прикрасою даних змагань. Обом командам прийшлось прикласти максимум зусиль для здобуття перемоги, та як відомо, в волейболі не має нічийного результату і переможець може бути один. Практично з однаковим результатом 25:19; 25:20 перемогу отримує команда «Сокіл», чим виборює собі титул переможця.

На підсумковому шикуванні команд, привітання бурхливими оплесками від усіх учасників за четверте місце отримувала команда «Збірна». Третє місце посіла команда ветеранів «Зоря» с.Шипувате, друге місце займає команда «Бурлук» смт.В.Бурлук, переможцями стають ветерани команди «Сокіл» смт.В.Бурлук.

Від відділу освіти команди нагородженні дипломами та цінними подарунками, з добрим настроєм отриманим від улюбленої гри, учасники роз'їзжаються, з надією зустрітись та відігратись у наступних змаганнях.

 

Р.Зоренко« повернутися до списку новин