Першість з шахів серед шкіл

20 лютого на базі КЗ «Андріївський ліцей» в рамках проведення учнівської Спартакіади з видів спорту, пройшла першість району з шахів серед збірних команд ЗЗСО Великобурлуцького району.

В змаганнях прийняло участь 9 команд ЗЗСО, кожну команду представляли два юнаки та одна дівчинка, яким на день змагань не виповнилось шістнадцяти років. Змагання пройшли за коловою системою, кожен з кожним і проходили окремо по першій, другій дошці та серед дівчат.

Змагання були особисто-командні, в особистому заліку переможці визначались за найбільшою сумою набраних очків.

Таким чином, по першій дошці вісім перемог в дев'яти зустрічах одержує Чухіль Олександр (Підсереднянська ЗОШ), друге місце шість очків (6 перемог) займає Кириченко Максим (КЗ «Андріївський ліцей»), третє місце з результатом 5,5 очків (5 перемог, 1 нічия) посідає Чернов Євген (Гниличанська ЗОШ).

По другій дошці, з шістьма очками перше місце посідає Темний Ілля (КЗ «Андріївський ліцей»), друге місце з особистим результатом 5 очків, займає Чернецький Денис (КЗ «Федорівський ліцей»), третє місце з 3 очками виборює Кіндяков Микита (Підсереднянська ЗОШ).

Серед дівчат комплект медалей розіграли 9 учасниць. Перше місце з результатом 7,5 очків (7 перемог, 1 нічия) займає Заліська Віта (КЗ «Черненський ліцей»), друге місце серед дівчаток з результатом 6,5 очків виборює Волос Альона (КЗ «Федорівський ліцей»), і замикає трійку призерів, з результатом 6 очків Бреус Олександра (Підсереднянська ЗОШ).

В командному заліку перше місце посіла команда Підсереднянської школи в резерві якої 17 балів (вчитель фізичної культури Посипайко Олександр Вікторович). Друге місце за командою, яка поступилась лідеру на пів очки, КЗ «Андріївський ліцей» в резерві 16,5 балів (вчитель фізичної культури Холодняк Олександр Іванович). Бронзовими призерами першості з шахів у командному заліку стає команда КЗ «Черненський ліцей» в резерві якої 13,5 очків (вчитель фізичної культури Корякін Віталій Пертович).

Вітаємо переможців в особистому та командному заліку з перемогою та бажаємо нових спортивних та життєвих перемог.

Р.Зоренко.