ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Першість району з настільного тенісу серед шкіл

20 лютого на базі спортивного залу КЗ «Андріївський ліцей», в рамках проведення районної учнівської Спартакіади з видів спорту 2019-2020 навчального року, пройшла першість району з настільного тенісу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Великобурлуцького району.

В змаганнях прийняло участь 11 команд ЗЗСО, кожну команду представляла команда у складі двох юнаків та однієї дівчини. Змагання пройшли за Олімпійською системою до двох поразок з визначенням всіх місць. Кожна зустріч складалась з трьох партій до 11 очків. Ігри проходили по першій, другій ракетках та серед дівчат окремо, змагання були особисто – командні.

По першій ракетці зігравши по чотири зустрічі, без поразки, до півфінальних зустрічей дійшли Михайло Дурунда (КЗ «Федорівський ліцей»), Головня Олександр (Підсереднянська ЗОШ). З однією поразкою на другому етапі змагань до півфінальних зустрічей дійшов Михайло Дерюгін (Шипуватська ЗОШ) та Сергій Бобров (КЗ ). В зустрічах за вихід до фіналу зустрічались Дурунда М. та Дерюгін М., де з рахунком 2:0 перемогу отримує Дурунда М. В іншій парі в півфіналі зустрілись Головня О. та Бобров С., впевнену перемогу з рахунком 2:0 отримує Головня О. Таким чином по першій ракетці в розіграші за 3-4 місце зустрілись Дерюгін М. і Бобров С., які вже зустрічались між собою на попередніх етапах, де перемогу святкував Бобров С.. Та цього разу Дерюгін Михайло був налаштований на реванш, і з рахунком 2:0 здобуває перемогу, чим виборює собі третє місце по першій ракетці. В розіграші за 1-2 місце зустрілись два гравці, які в цей день, не зазнали жодної поразки, зустрічались Дурунда М. та Головня О., між собою вони і визначили переможця по першій ракетці, де з рахунком 2:0 на свою користь перемогу святкував Олександр Головня. Таким чином друге місце по першій ракетці займає Дурунда Михайло (КЗ «Федорівський ліцей»), а переможцем по першій ракетці стає Головня Олександр (Підсереднянська ЗОШ).

По другій ракетці, без поразок до півфінальних ігор, зігравши по три зустрічі дійшли Урденко Артем (КЗ «Андріївський ліцей») та Андрушакевич Віталій (Підсереднянська ЗОШ). По сітці гравців, які зазнали одну поразку в попередніх етапах до півфінальних зустрічей дійшли Риков Олександр (Рубленська філія КЗ «Приколотнянський ліцей») та Чухіль Михайло (КЗ «Федорівський ліцей»). В півфінальній зустрічі вихід до фіналу розіграли Урденко А. та Риков О., де чергову перемогу з рахунком 2:0 одержує Урденко А. В іншій парі зійшлись Андрушакевич В. та Чухіль М. де четверту перемогу цього дня одержує Андрушакевич В. 2:0. Таким чином в розіграші 3-4 місця по другій ракетці зустрілись Чухіль Михайло та Риков Олександр, де перемогу здобуває 2:0 на свою користь Чухіль М. В розіграші за 1-2 місце  по другій ракетці, зійшли два гравці, які не зазнали ще жодної поразки по другій ракетці, це Урденко А. та Андрушакевич В., рівень гравців був майже одного рівня, про що свідчить три зіграні партії, де з рахунком 2:1 перемогу отримує Урденко Артем. Таким чином друге місце по другій ракетці посідає Андрушакевич Віталій, а золото дістається Урденко Артему.

Серед дівчаток медалі розіграли одинадцять учасниць, з трьома перемогами в своєму резерві до півфінальної зустрічі дійшла Шпеньович Віка (КЗ «Федорівський ліцей») та Рикова Лаура (Рубленська філія КЗ «Приколотнянський ліцей»). По сітці гравців з однією поразкою до півфінальних зустрічей доходять також Буткевич Наталя (Підсереднянська ЗОШ) та Пащенко Ангеліна (Шиуватська ЗОШ). В розіграші за вихід до фіналу в першій парі, зустрілись Шпеньович В. та Буткевич Н., де перемогу 2:0 здобуває Шпеньович В.. В іншій парі, вихід до фіналу розіграли
Рикова Л. та Пащенко А., де з рахунком 2:0 перемогу здобуває Рикова Л. Таким чином, зазнавши поразки в півфінальних зустрічах, в розіграш за 3-4 місце вступили Буткевич Н. та Пащенко А., де перемогу 2:0 здобуває Буткевич Н. В фінальній зустрічі, серед дівчаток, в розіграші 1-2 місця зустрілись Шпеньович В. та Рикова Л., переможця вдалось виявити лише зігравши три партії, де перемогу 2:1 на свою користь святкує Рикова Лаура (Рубленська філія КЗ «Приколотнянський ліцей»). Таким чином, друге місце серед дівчаток займає Шпеньович Віка (КЗ «Федорівський ліцей»), а переможцем серед дівчаток стає Рикова Лаура (Рубленська філія КЗ «Приколотнянський ліцей»).

В командному заліку перше місце посідає команда Підсереднянської ЗОШ (вчитель фізичної культури Посипайко Олександр Вікторович), в якої шість сумарних очків (1,2 та 3 місце). Друге місце займає команда КЗ «Федорівський ліцей» (вчитель фізичної культури Безкоровайний Володимир Іванович), в резерві команди два других та 3 місце. Третє місце в командному заліку займає команда Рубленської філії КЗ «Приколотнянський ліцей» (вчитель фізичної культури Серебряков Микола Іванович), в їх резерві 1, 4 та 5 місця.

Вітаємо учасників так команди з перемогою, бажаємо нових спортивних досягнень та перемог в районній Спартакіаді з видів спорту.

 

Р.Зоренко

 « повернутися до списку новин