ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Кубок з футболу

Похожее изображение14 вересня на районному стадіоні «Колос» смт.Великий Бурлук, пройшла фінальна частина Кубку з футболу серед команд підприємств та організацій Великоурлуцького району. Вже 19 рік поспіль збираються команди, аби розіграти перехідний Кубок з футболу який проходить під патронатом Народного депутату України Дмитра Олексійовича Шенцева.

В серпні у відбіркових іграх прийняло участь вісім команд, які виборювали собі місце у фінальній частині змагань.

Урочиста мить, фінал, деякі команди вже не в перше приймають участь в даних змаганнях та все ж кожен як в перше хвилюється.

Команди вишикувані, з привітальними словами виступають Олександра Федорівна Жиліна голова Великобурлуцької районної ради та представник Народного депутата України Д.О.Шенцева у Великобурлуцькому районі Ніна Василівна Капленко. Вони привітали всіх присутніх з святом Дня фізичної культури та спорту в Україні та проведенням чергового турніру з футболу, який проходить під патронатом Народного депутату України Д.О.Шенцева, побажали всім олімпійського довголіття та нових спортивних перемог. Добрий настрій всім присутнім, запальними танцювальними постановками дарує танцювальний колектив «Слов’яночка» під керівництвом Юлії Сули, лунає гімн України, змагання відкрито. Бурними оплесками вболівальники вітають команди фіналісток, це «Маяк» с.Підереднє, «Маяк» смт.В.Бурлук, «Зоря» с.Шипувате та команда смт.Приколотне.

За умовами змагань, зустрічі складались з двох таймів по 30 хвилин, в разу нічийного результату, пробивались серія пенальті. В першому турі фінальної частини змагань, команди зводились жеребом, потім, команди які зазнають поразки розігрують між собою 3-4 місце, а переможці 1-2 місце.

Жеребкування проведено, першими на майданчик запрошуються команди смт.Приколотне та «Зоря» с.Шипувате. З початку зустрічі на майданчику вирували футбольні пристрасті, і якщо в першому таймі вони проходили в рамках правил, то під закінчення другого тайму вони почали переходити у відкриту грубість, яку вчасно старався присікти арбітр зустрічі, демонструючи час від часу жовту карточку. Лунає фінальний свисток арбітру, який фіксує рахунок 2:1 на користь команди «Зоря» с.Шипувате яка і проходить до фінальної частини змагань.

В другій парі, жереб звів дві команди з однаковою назвою та досить схожими за стилем гри, це «Маяка» с.Підсеретнє та «Маяк» смт.В.Бурлук. Протягом двох таймів, команди подарували вболівальникам красивий атакуючий футбол, велику кількість моментів та не менш дивовижні забиті м’ячі. Та в зустрічі, футбольна фортуна цього дня була на боці гравців команди «Маяк» с.Підсереднє, які спромоглись відзначитись тричі в воротах своїх опонентів, в свою чергу в їх воротах побував один, таким чином 3:1 на їх користь.

Зазнавши поразки в стиковій зустрічі, команда «Маяк» смт.Великий Бурлук вступає в боротьбу з командою смт.Приколотне за розіграш 3-4 місця. Практично без відпочинку після попередньої зустрічі, команда «Маяк» смт.В.Бурлук виходить на поле. Головний час зустрічі не зміг визначити переможця, і закінчується з нічийним результатом 0:0. В серії пенальті, після пробиття п’яти ударів футбольна фортуна не змогла визначитись кому віддати свою перевагу, по одному промаху, рахунок 4:4. Вступає правило, до першого не забитого м’яча, з кожної команди на пробиття запрошуються ще по одному гравцю, настає вирішальна мить. Гравець команди «Маяк» смт.В.Бурлук переграє голкіпера приколотнян, розвівши по різні боки його з м’ячем і холоднокровно вкладає його у ворота, а ось в представника команди смт.Приколотне, мабуть трішки не витримали нерви і він пробиває вище воріт, ось вона перемога, 5:4 користь гравців команди «Маяк» смт.В.Бурлук.

Фінальна зустріч, на футбольному майданчику команди «Маяк» с.Підсереднє та «Зоря» с.Шипувате. Дві команди, які провели два тайми відкритого, атакувального футболу, та подарували вболівальникам п’ять забитих м’ячів. Вболівальники побачили доволі кумедні м’ячі, забиті як в одні ворота так і інші. До завершення зустрічі залишається декілька хвилин, рахунок 2:2, і вже обидві команди були готові до пробиття серії пенальті, та ось остання контратака, віч на віч з воротарем підсереднян виходить нападник шипуватців і він не хибить та вкладає вирішального м’яча у ворота, лунає фінальний свисток арбітра матчу, який фіксує рахунок 3:2 на користь «Зорі» с.Шипувате.

Перевівши подих після останньої зустрічі, команди, шикуються на підведення підсумків. Слово надається представнику громадської приймальні Народного депутата України Д.О.Шенцева у Великобурлуцькому районі Ніні Василівні Капленко. Вона в черговий раз привітала всіх зі святом спорту та побажала нових спортивних та життєвих перемог. Дорогоцінна мить нагородження. Всі подарунки в цей день команди отримали від благодійного фонду Народного депутата України Дмитра Олексійовича Шенцева.

За четверте місце, а це команда гравців смт.Приколотне, отримала футбольного м’яча, за третє місце, команда «Маяк» смт.В.Бурлук отримує диплом, воротарські перчатки, м’яча та комплект бронзових медалей. Виборовши друге місце, команда «Маяк» с.Підсереднє, отримує в нагороду диплом, комплект срібних медалей, воротарську форму, комплект футбольних гетрів та футбольний м’яч. На черзі переможці, всі бурними оплесками вітають команду «Зоря» с.Шипувате, які в друге поспіль, стають переможцями цього турніру. Вони нагороджені дипломом, комплектом медалей золотого ґатунку, 15 комплектами футбольної форми, та перехідним красенем Кубком. Таким чином гравці команди «Зоря» с.Шипувате відтаврують ім’я своєї футбольної команди на перехідному Кубку де він залишиться у них ще на рік до наступного турніру.