Міжнародний день рідної мови

Традиційно 21 лютого 2020 року з нагоди Міжнародного дня рідної мови проведена низка заходів у закладах освіти Великобурлуцького району. Єдиний тематичний урок для учнів 1-11 класів «Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу» відбувся у КЗ «Андріївський ліцей». Також у закладі проведено усний журнал для учнів початкових класів «Квітни, мово солов’їно» та тематичний конкурс малюнків. Серед учнів 2-4 класів Підсереднянської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся творчий конкурс «Диво калинове, чари барвінкові», серед учнів 5-8 класів проведено конкурс малюнків «Рідна мова у моєму серці». Також організовано загальношкільні лінійки, тематичні годині спілкування (Міловська ЗОШ І-ІІІ ст.), написання диктанту (КЗ «Вільхуватський ліцей», Підсереднянська ЗОШ І-ІІІ ст.), конкурс читців-декламаторів (КЗ Андріївський ліцей», КЗ «Приколотнянський ліцей», Рубленська філія КЗ «Приколотнянський ліцей»), усний журнал «Цікаві факти про українську мову» (Шипуватська ЗОШ І-ІІІ ст.), мовні вікторини та конкурси (КЗ «Федорівський ліцей», КЗ «Приколотянський ліцей»), позакласні заходи (КЗ «Червонохвильський ліцей»), оформлено тематичні бібліотечні виставки та тематичні інформаційні дошки (КЗ «Вільхуватський ліцей», КЗ «Андріївський ліцей», КЗ «Федорівський ліцей»), випуск стіннівок (КЗ «Вільхуватський ліцей», КЗ «Приколотнянський ліцей»), фотовиставка (Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та багато інших захоплюючих заходів.