ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Волейбольний турнір «В гостях у Петровича»

25 січня на базі спортивного залу Шипуватської школи, пройшов щорічний турнір з волейболу серед ветеранів спорту 35 років та старші «В гостях у Петровича».

Цього року турнір проходив десятий рік поспіль, а головному організатору даних змагань Анатолій Петровичу Віцоті, жителю с.Шипувате, виповнилось 60 років.

Змагання розпочались урочистим шикуванням, в цей день привітати ювіляра приїздило п’ять команд, це «Торнадо» с.Григорівка, «Сокіл» смт.В.Бурлук, «Бурлук» Великобурлуцька ОТГ, с.Червона Хвиля і господарі «Зоря» с.Шипувате. Під бурні оплески ювіляр отримав грамоту від відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації за внесок в розвиток фізичної культури на Великобурлуччині та з нагоди 60-и річного ювілею, а в подарунок отримав волейбольного м'яча з автографами всіх гравців турніру.

Урочистість завершено, по переду зустрічі на волейбольному майданчику, жеребкування і турнір запущено.

Змагання минули за олімпійською системою на вибування до двох поразок, з визначенням всіх місць, зустрічі складались з двох сетів до 25 і третього до 15.

Першими на майданчик вийшли господарі «Зоря» с.Шипувате та «Сокіл» смт.В.Бурлук, протягом двох сетів, дві команди розігрувались, та все ж, більш вдало свої атаки реалізовували гравці «Соколу», 25:14, 25:12 на їх користь. Другими на майданчик продемонструвати свою волейбольну майстерність вийшли команди «Бурлук» В.Бурлуце ОТГ та с.Червона Хвиля, з невеличким відривом у двох сетах, 25:16, 25:22 перемогу отримують гравці команди «Бурлук». В третій грі змагань. На майданчик помірятись силами сітка зводить команду «Торнадо» с.Григорівка та «Сокіл», зустріч минула в досить напруженій атмосфері, в хід йшли навіть технічні хвилини. Обидва сети гравці команди «Сокіл» наздоганяли свого суперника, всі розіграші «Торнадо» завершувались результативно, лише на другій половині сету «Сокіл» набирав обертів та надолужував упущене, якщо перший сет закінчився більш спокійно 16:25 на користь «Соколу», то в другому сеті «Торнадо» заставило гравців «Соколу», що зветься понервувати. З перших розіграшів гравці «Торнадо» відриваються вперед, і на середині зустрічі вже вели в рахунку 14:8, та такий рахунок утримався не довго і через декілька розіграшів на табло світились цифри 22:18 на користь «Торнадо». Перемога у гравців «Торнадо» була вже майже в руках, коли ще й при рахунку 23:21 не подає гравець «Соколу», напруження наростає, 24:22 на користь «Торнадо» і тут гравці «Соколу» задіють свій резерв і вдало проводять підряд чотири розіграші, що в підсумку дає 26:24 на їх користь.

В боротьбу за вихід до фінальної частини змагань вступають команди, які на першому етапі змагань зазнали поразок, це команди ветеранів «Зоря» с.Шипувате та с.Червона Хвиля, більш впевнено виглядали гравці «Зоря», та воно і звісно, господарі та ще й на полі ювіляр, соромно програвати, 25:16, 25:19 на їх користь, таким чином ветерани команди с.Червона Хвиля закінчують змагання з результатом 5 місце. Перепочивши після попередньої зустрічі розігріті гравці «Зоря» зустрічаються з командою «Торнадо». В даній зустрічі для виявлення переможця потребувалось три сети. Всі три сети пройшли з перехідним успіхом від однієї команди до іншої, якщо в першому сеті більш результативними на майданчику були гравці «Зоря» 25:19 на їх користь, то в другому сеті картина кардинально змінюється в інший бік 25:14 на користь «Торнадо». Лише третій сет вирішить хто більш гідний грати в фінальній частині змагань, напруга на майданчику зростала, команди вже зіграли по дві а то і три зустрічі, потихеньку починає про себе давати втома, та як то кажуть вдома і стіни допомагають, 15:10 і перемогу виборюють господарі «Зоря», 2:1 на їх користь, а команда ветеранів «Торнадо» завершує змагання з результатом четверте місце. В розіграші першого місця на майданчику зійшлись дві команди, які вже не раз зустрічались між собою саме в фінальних етапах змагань, кожна з них була цього гідна і не можна було відразу комусь віддати перевагу, це команди «Сокіл» і «Бурлук». Жодна з команд не збиралась віддавати перемогу, знову лише три сети змогли виявити переможця, як зустрічі так і змагань. В першому сеті більш переконливими в своїх атаках були гравці «Соколу», що дає їм змогу здобути перемогу 25:19 на їх користь. В другому сеті, зробивши висновки на перерві по першому сету, гравці команди «Бурлук» повністю переломлюють хід гри на свою користь, і якби «Сокіл» не намагався переломити хід гри, «Бурлук» був не зупинний, 25:20 на їх користь. Та попереду третій сет, він і вирішить долю даної зустрічі. Дві команди, проводили розіграші без помилково, підіймались начебто зовсім «непід'ємні» м'ячі, зміна майданчиків пройшла з рахунком 8:6 на користь «Соколу», гравці команди «Бурлук» приклали максимум зусиль а би переломити хід гри, та потихенько «Сокіл» розіграш за розіграшем доводить зустріч до перемоги 15:11. Всі команди, вже закінчили змагання і залишалось лише чекати фінальної зустрічі, розіграшу за 2-3 місце, яка пройшла між командами «Бурлук» і «Зоря», цього разу вираз «вдома і стіни допомагають» не спрацював, проводивши розіграш за розіграшем, без помилково відігравши в прийому, рахунок до перемоги на свою користь доводять гравці «Бурлука», 25:17, 25:18.

Завершення змагань, шикування команд, нагородження, всі учасники зморені та при цьому щасливі, від той миті, що ще можуть знаходитись на волейбольному майданчику та грати в улюблену гру. Диплом та цінний подарунок за перше місце отримує Олександр Лисяк капітан команди «Сокіл» смт.В.Бурлук, диплом та цінний подарунок за другу сходинку в даних змаганнях отримує Юрій Нестайко представник команди «Бурлук» Великобурлуцької ОТГ, третє місце «гостинно» собі виборюють гравці команди «Зоря», нагородження отримує В'ячеслав Дерюгін. На позитивній нотці змагання завершено, до наступних зустрічей.« повернутися до списку новин