ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Фінал Кубку району «Золотий колос»

Похожее изображение На футбольному стадіоні «Колос» смт.Великий Бурлук, пройшов фінал Кубку району «Золотий колос» з футболу серед команд підприємств та організацій району.

Протягом липня – серпня тринадцять команд району приймали участь в розіграші даного Кубку. Змагання проходили за Олімпійською системою, на першому етапі ігри пройшли з однієї зустрічі, в подальшому зустрічі складались з двох зустрічей.

Таким чином здолавши всіх своїх суперників до фінальної частини Кубку району «Золотий колос» з футболу дійшли дві команди, це команда «Маяк» ПСП «Маяк» та команда смт.Приколотне.

Зустріч пройшла на піднятій емоційній нотці, адже матч розпочався урочистим відкриттям реконструйованого стадіоні «Колос», а відкриття проводила сама Юлія Олександрівна Світлична – губернатор Харківської області.

Отже урочистості позаду, лунає свисток арбітра матчу, зустріч розпочато. З перших хвилин всім вболівальникам стало зрозуміло, на полі знаходяться дві сильні в футбольному розумінні команди і жодна не віддасть сьогоднішню зустріч без бою.

Звісно більша перевага була на боці гравців «Маяка», які номінально були господарями зустрічі, так як вони грали на своєму домашньому стадіоні та і вболівальників було більше саме з їхнього боку. Тому і не дивно, що перший тайм розпочався саме за певної переваги гравців команди «Маяк». Вже на початку першого тайму вони мали змогу вийти в перед, вивівши свого нападника на «побачення» один в один з воротарем суперників, та нажаль більш вдало в даній ситуації грає голкіпер суперника, який вдало забирає м’яча. Протягом більшої частини першого тайму гравці «Маяка» пресингували свого суперника і мали ще декілька моментів, а би вийти в перед, та знову моменти марнувались. В свою чергу гравці смт.Приколотне, обрали тактику гри від захисту, що добре в них виходило, добре з своєю роботою справлялись гравці з м.Харків, які своєю майстерністю підсилювали гру приколотнян. Перший тайм закінчується з нічийним результатом 0:0. Після перепочинку, на полі розпочалась боротьба за кожен клаптик футбольного поля, і в деяких моментах гра переходила в жорстокість. Другий тайм перевалив за половину, коли помилки допускається півзахисник команди «Маяк», який не зовсім вдало віддає пас назад на свого захисника, і даного паса перехоплює нападник команди смт.Приколотне, завдяки чому двоє нападників вийшли на одного голкіпера «Маяка», і не змарнувавши момент забивають м’яча в ворота команди «Маяк», рахунок відкрито 1:0 на користь приколотнян. До завершення другого тайму в кожної команди було, ще по декілька моментів аби відзначитись у воротах суперника, лунає фінальний свисток арбітра матчу, який фіксує рахунок 1:0 на користь команди гравців смт.Приколотне.

Команда переможець смт.Приколотне, нагороджена Кубком, комплектом медалей та дипломом відділу освіти Великобурлуцької райдержадміністрації, а команда «Маяк», яка посіла друге місце, відзначена комплектом медалей та дипломом відділу освіти райдержадміністрації.