ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???????±???µ ?·????"8 січня 2019 року в Україні почалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація проводиться на сайтах регіонального центру оцінювання якості освіти та триватиме до 31 січня.

Всі учасники пробного тестування отримають можливість ознайомитися з процедурою проведення ЗНО, виконати пробний тест, відпрацювати заповнення бланків, а також отримати правильні відповіді і результат тестування.

Тестування буде проводитися в два етапи: українська мова та література – 16 березня, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови – 23 березня.

Послуга пробного тестування є платною.

Вартість одного пробного тесту в Полтавській, Сумській та Харківській областях – 132 грн.

З вимогами до реєстрації у пробному ЗНО 2019 року можна ознайомитися за посиланням.

Програма реєстрації на пробне ЗНО 2019 за посиланням

Інструкція “Як зареєструватися на пробне ЗНО 2019?” за посиланням.

Нагадаємо, що у листопаді Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики сертифікаційних робіт з 11 предметів зовнішнього незалежного тестування.

Нагадаємо, у 2019 році реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 5 лютого і триватиме до 25 березня. Додаткового періоду для внесення змін у реєстраційні дані не буде.

Раніше Міносвіти представило основні зміни умов прийому до ВНЗ на 2019 рік.« повернутися до списку новин