ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Турнір по пляжного волейболу

Похожее изображениеНа стадіоні «Колос» смт.Великий Бурлук пройшов турнір з пляжного волейболу серед жителів району присвячений Дню Незалежності України.

         В змаганнях прийняло участь десять пар, змагання минули за традиційною для пляжного волейболу сіткою, тобто Олімпійською системою на вибування до двох поразок та складались з трьох партій до 11 очків.

         Хоча даний майданчик для пляжного волейболу не в повному розумінні знаходиться на березі річки, і не зовсім є пляжем, та це аж ніяк не помішало учасникам продемонструвати велику майстерність гри в пляжний волейбол. З добрим настроєм під палаючим сонечком учасники приступили до боротьби за перемогу в турнірі.

Приємно відзначати участь в турнірі різновікової аудиторії учасників, вік яких гойтався від 15 до 55 років, та все ж на майданчику ніяких поблажок не було.

З перших ігор про свій намір на чемпіонство, дійшовши до півфінальних ігор без поразок заявили дві команди, це команда у складі Ігоря Кіпіна та Дмитра Демченка (смт.В.Бурлук) та команда Євгена Андрущенка та Євгена Колеснікова (с.Катеринівка). Суперниками для них в півфінальних іграх з однією поразкою в своєму резерві, стали команди у складі Сергія Трофимченка та Михайла Мирошниченка (с.Гнилиця) та команда у складі Віктора Шестопалова і Романа Титаренка (с.Андріївка).

В першій півфінальній зустрічі зійшлись команди смт.В.Бурлук на с.Андріївка, де з повною перевагою в рахунку, перемогу отримують перші. В іншій парі, сітка ігор звела команди з с.Гнилиця та с.Катеринівка, до фінального свиства арбітра не можна було однозначно визначити, яка з команд буде в даній парі переможцем, та з більшим везінням перемогу отримує команди з с.Катеринівка.

Отже, таким чином в розіграші за 3-4 місце, через поразки в півфінальних зустрічах, зійшлись команди з с.Гнилиця та с.Андріївка. Перемогу отримує більш молода команда, в яких залишилось більше сил на фінальний ривок, це команда з с.Гнилиця.

В розіграші за 1-2 місце зійшлись команди смт.В.Бурлук та с.Катеринівка, в цій зустрічі з явною перевагою перемога дістається бурлучанам.

Таким чином, явними чемпіонами в цей день була команда у складі Ігоря Купіна та Дмитра Демченка (смт.Великий Бурлук) які посіли перше місце, друге місце посідає команда у складі Євгена Андрущенка та Євгена Колісніченка (с.Катеринівка), і замикає трійку призерів команда у складі Сергія Трофимченка та Михайла Мирошниченка (с.Гнилиця).

Переможці відзначені цінними подарунками та дипломами від відділу освіти Великобурлуцької райдержадміністрації.« повернутися до списку новин