ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Турнір з мініфутболу

Похожее изображениеНа майданчику зі штучним покриттям в смт.Великий Бурлук, пройшов традиційний щорічний турнір з мініфутболу серед команд Великобурлуцького району на приз голови Великобурлуцького селищного голови В.М.Терещенка.

         В змаганнях виявило бажання прийняти участь шість команд, це команди «Чемпіон» с.Черне, «Ліцей» смт.В.Бурлук, «Маяк» ПСП «Маяк», «Сокіл» смт.В.Бурлук, «Факел» с.Катеринівка та «Маяк» с.Підсереднє. Жеребом команди були розділені на дві підгрупи по три команди, в підгрупах ігри пройшли за коловою системою, два тайми по 15 хвилин. За умовами змагань переможці з підгруп розіграють між собою 1-2 місця, а команди які посядуть другі місця в підгрупах розіграють між собою 3-4 місця.

         Урочисте шикування всіх команд, лунають привітальні слова від Великобурлуцького селищного голови В.М.Терещенка, який привітав всіх учасників з державним святом, побажав всім нових спортивних досягнень і чесної спортивної боротьби, нехай переможе сильніший.

         Турнір розпочато. До першої підгрупи потрапили команди «Сокіл», «Факел» та с.Підсереднє. В даній підгрупі явним лідером з двома перемогами стають гравці команди с.Підсереднє, які долають 5:0 «Сокіл» та 3:1 «Факел». На друге місце виходить команда «Сокіл», лише за кращим показником забитих м’ячів.

         До другої підгрупи потрапили команди «Чемпіон», «Ліцей» та «Маяк» ПСП «Маяк». В даній підгрупі лідер групи визначився також за кращим показником забитих м’ячів, маючи по чотири набрані очки в команди «Чемпіон» на один забитий м’яч кращий показник ніж у команди «Маяк», 8 проти 7. Таким чином, перше місце в даній підгрупі посідає команда «Чемпіон», а друге «Маяк» ПСП «Маяк».

         В розіграші за 3-4 місце зійшлись команди «Маяк» ПСП «Маяк» та «Сокіл» смт.В.Бурлук, з рахунком 3:1 перемогу святкують гравці команди «Маяк» ПСП «Маяк».

         В зустрічі за 1-2 місця, зійшлись команди «Чемпіон» с.Черне та «Маяк» с.Підсереднє, з впевненим рахунком 5:1 перемогу святкує команда «Чемпіон».

         Таким чином перше місце в турнір з мініфутболу на приз Великобурлуцького селищного голови В.М.Терещенка, посіла команда «Чемпіон» с.Черне, друге місце за командою гравців «Маяк» с.Підсереднє, третє місце займають гравці команди «Маяк» ПСП «Маяк».

         Команди переможниці нагороджені цінними подарунками Великобурлуцьким селищним головою В.М.Терещенко.« повернутися до списку новин