ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Турнір по шашкам

Картинки по запросу шашки

24 серпня в рамках відзначення дня Незалежності України, в парковій зоні смт.Великий Бурлук пройшов турнір з шашок серед жителів району.

         В змаганнях прийняло участь сім чоловік, турнір пройшов за коловою системою кожен з кожним, зустрічі складались з двох партій, переможець визначався за найбільшою кількістю набраних очків.

         В черговий раз своїми силами зібрались помірятись найбільші шанувальники даного виду. Починаючи з перших зустрічей кожному з учасників ставив перед собою ціль здобути перемогу якщо не в турнірі, то хоча б у діючого чемпіона району. В цей день Михайло Аліпов – діючий чемпіон (житель смт.Приколотне) знову був не зупинний на шляху до перемоги, з шести зустрічей чотири перемоги та дві нічиї. Лише два учасники спромоглись відібрати в діючого чемпіона по два очки в зустрічах, зігравши з ним в нічию, спершу це зробив його земляк Микола Фоменку (смт.Приколотне). І окремо хотілось відмітить, гідний супротив, який склала учасникам чоловічої статі, єдина тендітна та чарівна учасниця турніру Анна Кошель (жителька с.Сірий Яр). Кожному з учасників прийшлось відчути на собі її майстерність, не а би як приходилось її суперникам попрацювати мізками заради перемоги.

         Отже, від зустрічі до зустрічі, в добрій атмосфері турнір підійшов до завершення, як то кажуть кожен з учасників отримав масу задоволення від улюбленої гри, та все ж кожен плекав надію на перемогу.

         В загальному заліку перше місце посідає Михайло Аліпов (житель смт.В.Бурлук), підтвердивши в черговий раз своє чемпіонство. Друге місце впевнено посідає Микола Фоменко (житель смт.Приколотне), замикає трійку призерів Олександр Самородов (житель смт.В.Бурлук).

         Переможці турніру нагороджені цінними подарунками від відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації.

 « повернутися до списку новин