Районний етап фестивалю ораторського мистецтва

Похожее изображение4 жовтня 2018 року на базі КЗ «Великобурлуцький ліцей» відбувся районний етап фестивалю ораторського мистецтва на тему «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний  дух народу (М.Адаменко)». У фестивалі взяли участь учні КЗ «Великобурлуцький ліцей», Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського, КЗ «Вільхуватський ліцей», Гниличанської ЗОШ І-ІІІ ст., Хатнянської ЗОШ І-ІІІ ст., КЗ «Площанський ліцей», Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., Червонохвильського НВК, КЗ «Григорівський ліцей».

Від учасників вимагалося добре володіти аудиторією, повною мірою розкрити тему виступу, володіти культурою мовлення, оригінальність тексту та чітке дотримання часового регламенту.

За результатами фестивалю переможцем стала учениця 10 класу Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського Катасонова Альона, яка візьме участь у ІІ (обласному) етапі фестивалю ораторського мистецтва. ІІ місце вибороли учниця 10 класу Доля Тетяна та учениця 11 класу Каптанна Ганна КЗ «Великобурлуцький ліцей». ІІІ місце посіли учениця 10 класу Добролежа Анна та учениця 11 класу  Шитик Юлія КЗ «Григорівський ліцей», а також учениця 10 класу КЗ «Червонохвильський ліцей» Карацюба Тетяна.