Зональний етап шкільної баскетбольної ліги України з стрітболу

16 березня на базі спортивного залу Клубу «Юність» смт.Двурічна, пройшов зональний етап шкільної баскетбольної ліги України з стрітболу (3Х3) серед збірних команд дівчат та юнаків загальноосвітніх закладів.

Відповідно до умов проведення даних змагань, кожен район представляв команди юнаків та дівчат у двох вікових категоріях, у старшій 2001 р.н. та молодші і молодшій 2004 р.н. та молодші. В даних змаганнях Великобурлуцький район представляли, такі команди, в старшій віковій категорії серед юнаків виступала збірна команда Підсереднянської школи, в молодшій віковій категорії виступала збірна команда Приколотннської школи, в дівчат в старшій групі виступала збірна команда Шипуватської школи, в молодшій категорії виступала збірна команда Вільхуватського ліцею.

Ігри пройшли за коловою системою та складались з одного періоду 10 хвилин, або ж до набору однією з команд 11 очків.

В кожній віковій категорії виступали по чотири команди, в старшій віковій категорії команда Підсереднянської школи (вчитель фізичної культури Олександр Вікторович Посипайко) посіла четверте місце, зігравши 4:6 з командою Печенізького району, 5:6 з командою Дворічанського району та 1:2 з командою Воликобурлуцького ОТГ. В середній віковій категорії команда юнаків Приколотнянської школи (вчитель фізичної культури Євген Олексійович Посохов) посіли друге місце, зігравши 8:4 з командою Дворічанського району, 4:2 командою Печенізського району та зазнали поразки від команди юнаків Великобурлуцького ОТГ. В старшій віковій категорії серед дівчаток приймало участь три команди, здобувши дві перемоги 4:2 над командою Великобурлуцького ОТГ та 5:0 над командою Двурічанського району, перше місце посіла команда дівчат з Шипуватської школи (вчитель фізичної культури Валерій Іванович Голуб). В середній віковій категорії серед чотирьох команд учасниць з трьома перемогами в своєму резерві, 2:1 над командою Великобурлуцького ОТГ, 8:1 над командою Печенізського району, 6:1 над командою Дворічанського району з першого місця вийшла команда дівчат Вільхуватського ліцею (вчитель фізичної культури Сергій Сергійович Панін).

Вітаємо учасників команд з вдалим виступом, команди, які посіли перші місця на даному етапі вибороли собі путівку до обласного етапу даних змагань, бажаємо їм успіхів, ми за вас вболіваємо.

Р.Зоренко