ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ І. ФІРСОВА ІЗ ЗАКІНЧЕННЯМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µ

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Від щирого серця вітаю всіх із закінченням навчального року!

Свято останнього дзвоника – це  значна подія. Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні школярів: взято ще одну сходинку на шляху пізнання.

Дорогі випускники! Нехай мелодія шкільного дзвінка залишиться для вас солодким спогадом про дитинство, а попереду буде доросле життя, повне добрих вчинків та радісних переживань.  Бажаю кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети.

У цей святковий день хочеться висловити слова щирої вдячності усім працівникам освіти за самовіддану і натхненну працю, за любов до своїх вихованців.

Бажаю всім міцного здоров`я та особистого щастя, мира і злагоди, сімейного добробуту, здійснення усіх мрій і нових перемог!

Начальник відділу                                   І.ФІРСОВ