ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Новини

ПРИВІТАННЯ ІГОРЯ ФІРСОВА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата створення: 08:15 02.10.2020

Із золотою осінню приходить до нас одне з найважливіших свят – День працівників освіти. Кожен із нас причетний до святкування, адже всі ми отримували знання в школі, у вищих навчальних закладах. Кожен із нас пам’ятає свого першого вчителя, улюбленого педагога, котрі були нам порадниками, наставниками, людьми, що вели у прекрасний, незвіданий світ знань. А хтось нині сам навчає та виховує молоде покоління, передає свій професійний досвід, набуті знання, вміння, навички, а це – важка та відповідальна праця.

Вітання начальника відділу Ігоря Фірсова з Днем Дошкілля

Дата створення: 11:15 28.09.2020

Шановні працівники дошкільної освіти!

Великобурлуцький район отримав новий спеціалізований шкільний автобус

Дата створення: 09:47 15.09.2020

14 вересня 2020 року на площі свободи у м. Харків відбулася урочиста передача головою обласної державної адміністрації Олексієм Кучером для Великобурлуцького району нового спеціалізованого шкільного автобусу ATAMAND093S4, який було придбано відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 року № 1106-р «Деякі питання використання у 2019 році освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам». Загальна вартість автобусу склала 2 100,00 тис. грн., з них витрачено 210,00 тис. грн. за рахунок коштів місцевого бюджету та 1 890,00 тис. грн. – залишки коштів освітньої субвенції. Шкільний автобус, у тому числі обладнаний місцями для осіб з особливими освітніми потребами, придбано для опорного закладу Комунальний заклад «Приколотнянський ліцей ім. Героя Радянського Союзу К. Ф. Ольшанського Великобурлуцької районної ради Харківської області».

ПРИВІТАННЯ ІГОРЯ ВАСИЛЬОВИЧА ФІРСОВА З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дата створення: 08:26 01.09.2020

Дорогі друзі! Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням — до своєї другої домівки  школи.Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями! Усім, хто в цей День прийде до закладів освіти здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!

Перша Всеукраїнська онлайн педрада

Дата створення: 09:16 19.08.2020

У зв’язку зі введенням карантинних заходів на території Україні через пандемію хвороби, спричиненої вірусом COVID-19, та запровадженням нових умов організації освітнього процесу під час дії карантину, Громадська організація «Центр сучасної педагогіки «Освітній маркер» спільно з експертами в галузі освіти, науки та соціально спрямованого бізнесу, за інформаційної підтримки видавництва «Ранок» ініціює проведення на національному рівні дистанційної тематичної щоквартальної зустрічі для освітян – «Всеукраїнська онлайн педрада «Трансформації в управлінні освітнім процесом та адаптації в сфері дистанційної освіти» (далі – Всеукраїнська онлайн педрада)

Підготовка закладів освіти до початку нового 2020/2021 навчального року.

Дата створення: 13:22 14.08.2020

11 та 12 серпня 2020 року комісією на чолі із начальником відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації, було проведено огляд готовності закладів освіти району  до роботи в 2020-2021 навчальному році.