ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Новини

Старий Новий рік, для учнів

Дата створення: 16:16 15.01.2020

На Великобурлуччині для дітлахів продовжуються веселі зимові розваги.  14 січня, коли в Україні за давньою традицією відзначають Старий Новий рік, для учнів закладів загальної середньої освіти району у КЗ «Вільхуватський ліцей» організували святковий захід. На театралізовану виставу «Три богатирі», яку для своїх однолітків підготували ліцеїсти, запросили також школярів із Хатнянської та Міловської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст., Рубленської філії КЗ "Приколотнянський ліцей", КЗ "Чорненський ліцей" та вихованців Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія». Завітали на свято і голова районної державної адміністрації Ігор Коваленко, голова районної ради Олександра Жиліна та начальник відділу освіти РДА Ігор Фірсов. Вони привітали дітей з Новорічними святами, побажали їм бути здоровими, красивими і щасливими, добре навчатися, поважати батьків та вчителів, і щоб неодмінно збувалися всі їхні мрії. Керівники також вручили дипломи відділу освіти Великобурлуцької РДА переможцям районного етапу всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 навчальному році, грамоти переможцям мовно-літературних конкурсів імені Тараса Шевченка та імені Петра Яцика. Дипломами районного відділу освіти відзначено і спортивну команду дівчаток Вільхуватського ліцею, яка у 2019 році посіла перше місце у змаганнях з баскетболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти району. Всі нагороджені також отримали солодощі. Цього дня на присутніх у залі дітлахів чекав ще один подарунок від голови райдержадміністрації – розваги, веселі конкурси з призами від аніматорів з міста Харкова.

Підтримка дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата створення: 09:14 11.01.2020

На виконання постанови КМУ № 226 від 5 квітня 1994 року «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» та з метою здійснення соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, що навчаються в закладах загальної середньої освіти району та виховуються в сім’ях опікунів (піклувальників), відділ освіти районної державної адміністрації за підтримки голови Великобурлуцької районної державної адміністрації, голови Великобурлуцької районної ради у грудні 2019 р. придбав для 20 учнів даної категорії спортивні костюми.

Тиждень права

Дата створення: 10:31 16.12.2019

На виконання розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 27.09.2019 № 496 «Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права» у закладах загальної середньої освіти району протягом тижня з 9 грудня по 13 грудня були проведені заходи:

Захист науково-дослідницьких робіт І етапу МАН

Дата створення: 14:47 13.12.2019

13 грудня 2019 року у відділі освіти Великобурлуцької РДА відбувся захист науково-дослідницьких робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Свої науково-дослідницькі роботи презентували  учні з чотирьох закладів загальної середньої освіти району: Пащенко Ангеліна (учениця 8 класу Шипуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу І.М.Заболотного), Микуліна Євгенія (учениця 9 класу Гниличанської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Холод Олександра (учениця 10 класу КЗ «Григорівський ліцей ім. Героя Радянського Союзу І.Г.Кисельова), Семеренська Анастасія (учениця 10 класу Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського).

Проведено позачергову нараду керівників закладів освіти

Дата створення: 08:40 13.12.2019

12 грудня 2019 року відділом освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації спільно з Великобурлуцьким районним сектром ГУ ДСНС України в Харківській області проведено позачергову розширену нараду керівників , керівників закладів загальної середньої освіти, керівників закладів дошкільної освіти та керівників закладів позашкільної освіти Великобурлуцького району, у зв’язку з трагічними подіями, що відбулися внаслідок пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

ПРОБНЕ ЗНО-2020 – НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ

Дата створення: 11:34 11.12.2019

 

Флешмоб серед учнів закладів загальної середньої освіти району

Дата створення: 11:19 02.12.2019

У  рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проведено флешмоб серед учнів закладів загальної середньої освіти району, спрямованої на попередження та протидію насильству, формування нульової толерантності в суспільстві щодо насильства в усіх його проявах.  Помаранчевими долоньками проголосували за світ без насильства!

Семінар-практикум

Дата створення: 16:12 12.11.2019

12.11.2019 року, згідно з планом  роботи РМО вчителів початкових  по обміну досвідом у Комунальному закладі «Федорівський ліцей Великобурлуцької районної ради» під керівництвом методиста РМК відділу освіти Л. Давиденко відбувся районний семінар-практикум з учителями, що працюють у перших класах за темою «Нова українська школа – нові підходи до навчання й викладання». Чернецька Олена Федорівна, учитель першого класу, презентувала урок математики з теми: «Віднімання та додавання числа частинами». Під час уроку були задіяні різні форми та методи роботи,  рекомендовані НУШ.

ЗНО 2020

Дата створення: 14:29 12.11.2019

ПРЕС-РЕЛІЗ

Тренінг за підтримки The Lego Foundation

Дата створення: 13:08 30.10.2019

28 жовтня 2019 року відбувся тренінг за підтримки The Lego Foundation. Викладачі початкової школи закладів освіти району працювали з цеглинками відомого конструктора, вивчаючи, як саме його можна використовувати у навчальному процесі. Методика «Шість цеглинок» – це, не більше не менше, шість цеглинок LEGO різного кольору, які отримує кожна дитина першого класу.  Башточка з цих шести цеглин – це навчальний інструмент, подібний до будь-якого іншого наочного матеріалу, для кожної дитини, який постійно має бути поруч, на парті. І здавалося б, такий простий інвентар, але за допомогою нього можна вивчати табличку множення, сторони світу, різновидності ґрунтів і так далі, і все у вигляді гри. Головне – аби педагог знав, коли, як і в якій формі можна використовувати цеглинки під час уроків, запевняла тренер – педагог з м. Вовчанська Алла Комериста.