ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Новини

Захист науково-дослідницьких робіт І етапу МАН

Дата створення: 14:47 13.12.2019

13 грудня 2019 року у відділі освіти Великобурлуцької РДА відбувся захист науково-дослідницьких робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Свої науково-дослідницькі роботи презентували  учні з чотирьох закладів загальної середньої освіти району: Пащенко Ангеліна (учениця 8 класу Шипуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу І.М.Заболотного), Микуліна Євгенія (учениця 9 класу Гниличанської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Холод Олександра (учениця 10 класу КЗ «Григорівський ліцей ім. Героя Радянського Союзу І.Г.Кисельова), Семеренська Анастасія (учениця 10 класу Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського).

Проведено позачергову нараду керівників закладів освіти

Дата створення: 08:40 13.12.2019

12 грудня 2019 року відділом освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації спільно з Великобурлуцьким районним сектром ГУ ДСНС України в Харківській області проведено позачергову розширену нараду керівників , керівників закладів загальної середньої освіти, керівників закладів дошкільної освіти та керівників закладів позашкільної освіти Великобурлуцького району, у зв’язку з трагічними подіями, що відбулися внаслідок пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

ПРОБНЕ ЗНО-2020 – НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ

Дата створення: 11:34 11.12.2019

 

Флешмоб серед учнів закладів загальної середньої освіти району

Дата створення: 11:19 02.12.2019

У  рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проведено флешмоб серед учнів закладів загальної середньої освіти району, спрямованої на попередження та протидію насильству, формування нульової толерантності в суспільстві щодо насильства в усіх його проявах.  Помаранчевими долоньками проголосували за світ без насильства!

Семінар-практикум

Дата створення: 16:12 12.11.2019

12.11.2019 року, згідно з планом  роботи РМО вчителів початкових  по обміну досвідом у Комунальному закладі «Федорівський ліцей Великобурлуцької районної ради» під керівництвом методиста РМК відділу освіти Л. Давиденко відбувся районний семінар-практикум з учителями, що працюють у перших класах за темою «Нова українська школа – нові підходи до навчання й викладання». Чернецька Олена Федорівна, учитель першого класу, презентувала урок математики з теми: «Віднімання та додавання числа частинами». Під час уроку були задіяні різні форми та методи роботи,  рекомендовані НУШ.

ЗНО 2020

Дата створення: 14:29 12.11.2019

ПРЕС-РЕЛІЗ

Тренінг за підтримки The Lego Foundation

Дата створення: 13:08 30.10.2019

28 жовтня 2019 року відбувся тренінг за підтримки The Lego Foundation. Викладачі початкової школи закладів освіти району працювали з цеглинками відомого конструктора, вивчаючи, як саме його можна використовувати у навчальному процесі. Методика «Шість цеглинок» – це, не більше не менше, шість цеглинок LEGO різного кольору, які отримує кожна дитина першого класу.  Башточка з цих шести цеглин – це навчальний інструмент, подібний до будь-якого іншого наочного матеріалу, для кожної дитини, який постійно має бути поруч, на парті. І здавалося б, такий простий інвентар, але за допомогою нього можна вивчати табличку множення, сторони світу, різновидності ґрунтів і так далі, і все у вигляді гри. Головне – аби педагог знав, коли, як і в якій формі можна використовувати цеглинки під час уроків, запевняла тренер – педагог з м. Вовчанська Алла Комериста.

Підвищення кваліфікації учителів початкових класів

Дата створення: 11:51 30.10.2019

28 жовтня 2019 року розпочалася робота з підвищення кваліфікації учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти району, які у 2020/2021 та у 2021/2022 навчальних роках будуть навчати учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової освіти. Із зазначеною категорією працівників впродовж тижня будуть працювати підготовлені  тренери–педагоги: Мітлевич І.В., вчитель КЗ «Великобурлуцький ліцей», Паніна М.І., вчитель Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Давиденко Л.М., методист РМК відділу освіти. Заняття будуть проводитися  в активній тренінговій формі з використанням сучасних інтерактивних технологій, де вчителі початкових класів освоюватимуть сучасні технології і методи роботи, які ґрунтуються на засадах педагогіки партнерства, бо саме вони мають стати агентами змін та підготувати дітей до майбутнього, де важливі компетенції, навички спілкування, творче мислення.

Семінар-практикум для вчителів 1-х класів

Дата створення: 10:57 25.10.2019

24 жовтня 2019 року на базі Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області відбувся семінар-практикум для вчителів 1-х класів закладів загальної середньої освіти за темою «Професійна компетентність сучасного вчителя».

Методична студія шкільних бібліотекарів

Дата створення: 16:19 23.10.2019

     16 жовтня 2019 року у відділі освіти Великобурлуцької РДА відбулася методична студія шкільних бібліотекарів. Під час роботи студії  бібліотекар КЗ «Вільхуватський ліцей» Зарубіна Н.П. та керівник районного методичного об’єднання, бібліотекар Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Шепеленко Л.М. ділилися досвідом роботи з питання «Інформаційно-пошукова робота як джерело інформаційного обслуговування користувачів». Методист РМК Литвин Т.А. ознайомила присутніх з умовами проведення конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020», надала рекомендації щодо участі в ньому. Також розповіла про хід проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у закладах освіти району, надала рекомендації щодо оформлення результатів та звіту про проведення місячника, а також підбила підсумки стану забезпеченості підручниками на 2019/2020 навчальний рік.