ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КЗ "ЦДЮТ"

Успішній реалізації завдань формування духовно багатих, відповідальних, активних молодих людей, патріотів України сприяє діяльність КЗ «Центр  дитячої та юнацької творчості Великобурлуцької районної ради Харківської області» як центру освітньо-виховної роботи з дітьми та підлітками в позаурочний час.

У закладі працює 15 гуртків, в яких навчається 352 вихованців, що складає 30% від загальної кількості учнів закладів загальної середньої освіти району.

 З метою сприяння здобуттю позашкільної освіти дітьми в сільській місцевості переважна більшість гуртків працюють на базах закладів загальної середньої освіти району. Таких гуртків 12 і в них навчаються  236 вихованців, що складає 67 % від загальної кількості вихованців Центру творчості. Це дає змогу учням віддалених сіл навчатися та змістовно проводити позаурочний час.

Діти задовольняють свої учнівські потреби в гуртках хореографічного, художньо-естетичного, фізкультурно-спортивного, військово-патріотичного та туристсько-краєзнавчого напрямів.

Навчаючись в гуртках, діти одержують додаткову освіту, спрямовану на здобуття знань, умінь і навичок за інтересами, розвивають свої творчі здібності. І мають в цьому певні досягнення.

Так:

- Пащенко Ангеліна, вихованка вокального гуртка (керівник Колодич Оксана Іванівна) стала переможцем обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття»;

- команда юних туристів, яка тренується на базі Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом Волкова Андрія Геннадійовича, в цьому році посіла ІІІ місце в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування, які проходились у період з 15 по 19 травня 2019 року на території  с. Малинівка Чугуївського району.

Велика увага в КЗ «Центр  дитячої та юнацької творчості Великобурлуцької районної ради Харківської області» приділяється патріотичному вихованню підростаючого покоління. Кожен рік проводиться війсково-патріотична гра Сокіл «Джура» в якій беруть участь учні шкіл Великобурлуцького району.