КЗ "ЦДЮТ"

Успішній реалізації завдань формування духовно багатих, відповідальних, активних молодих людей, патріотів України сприяє діяльність КЗ «Центр  дитячої та юнацької творчості Великобурлуцької районної ради Харківської області» як центру освітньо-виховної роботи з дітьми та підлітками в позаурочний час.

У закладі працює 15 гуртків, в яких навчається 352 вихованців, що складає 30% від загальної кількості учнів закладів загальної середньої освіти району.

З метою сприяння здобуттю позашкільної освіти дітьми в сільській місцевості переважна більшість гуртків працюють на базах закладів загальної середньої освіти району. Таких гуртків 12 і в них навчаються  236 вихованців, що складає 67 % від загальної кількості вихованців Центру творчості. Це дає змогу учням віддалених сіл навчатися та змістовно проводити позаурочний час.

Діти задовольняють свої учнівські потреби в гуртках хореографічного, художньо-естетичного, фізкультурно-спортивного, військово-патріотичного та туристсько-краєзнавчого напрямів.

Навчаючись в гуртках, діти одержують додаткову освіту, спрямовану на здобуття знань, умінь і навичок за інтересами, розвивають свої творчі здібності. І мають в цьому певні досягнення.

Так:

- Пащенко Ангеліна, вихованка вокального гуртка (керівник Колодич Оксана Іванівна) стала переможцем обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття»;

- команда юних туристів, яка тренується на базі Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом Волкова Андрія Геннадійовича, в цьому році посіла ІІІ місце в обласних змаганнях з пішохідного туризму та спортивного орієнтування, які проходились у період з 15 по 19 травня 2019 року на території  с. Малинівка Чугуївського району.

Велика увага в КЗ «Центр  дитячої та юнацької творчості Великобурлуцької районної ради Харківської області» приділяється патріотичному вихованню підростаючого покоління. Кожен рік проводиться війсково-патріотична гра Сокіл «Джура» в якій беруть участь учні шкіл Великобурлуцького району.