ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Корисні матеріали

Завантажити рекомендації МОН Завантажити...

Перелік навчальної літератури на 2017/2018 навчальний рік  Завантажити ...

Нормативно-правове забезпечення

Навчальні програми для дітей з особливими освітніми потребами Завантажити ...

Інформаційні листи, накази для роботи загальноосвітніх навчальних закладів Завантажити ...

 

І (обласний) етап Х Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

 

У серпні – вересні 2019 року Комунальним закладом «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» буде проведено І (обласний) етап Х Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» (лист Міністерства освіти і науки України від 15.07.2019 № 258-19).

Виставка проводиться в таких номінаціях: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.

До участі в заході запрошуються учні (вихованці) 8-11-х класів закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти та студенти закладів передвищої освіти віком від 12 до 18 років включно.

Для участі в І (обласному) етапі Виставки необхідно до 23 серпня 2019 року надіслати письмову заявку, тези інноваційного науково-дослідницького проекту та фото демонстраційної моделі або макета (за наявності) на паперових і електронних носіях на поштову адресу Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» Харківської обласної ради» (вул. Скрипника, 14, м. Харків, 61057, із позначкою на конверті «Виставка»).

Журі І (обласного) етапу Виставки визначить у кожній номінації
по одному переможцю, які будуть запрошені до участі у ІІ (всеукраїнському) етапі Виставки.

Умови участі у Виставці, вимоги до проектів та критерії їх оцінювання, форма заявки розміщені на сайтах: www.man.gov.uaoblman.kharkov.ua (розділ «Заходи з учнівською молоддю»).