ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Корисні матеріали

Завантажити рекомендації МОН Завантажити...

Нормативно-правове забезпечення

Навчальні програми для дітей з особливими освітніми потребами Завантажити ...

Інформаційні листи, накази для роботи загальноосвітніх навчальних закладів Завантажити ...

Підсумки фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» .

 

Протягом лютого – квітня 2020 року відповідно до річного плану роботи Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» на 2020 рік та наказу Академії від 13.01.2020 № 7 «Про проведення фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», із метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом і створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, на основі Положення про проведення фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», схваленого науково-методичною радою Академії, був проведений ІІІ Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» за темою: «Медіаосвіта – актуальний компонент Нової української школи» (далі – Фестиваль).

Фестиваль проводився за вказаною темою у 24-х номінаціях: «Управління освітою», «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Позашкільна освіта», «Українська мова та література», «Зарубіжна література», «Іноземні мови», «Мови національних меншин», «Математика», «Історія», «Правознавство», «Географія, економіка», «Фізика, астрономія», «Біологія, екологія», «Хімія», «Інформатика», «Мистецтво», «Трудове навчання», «Основи здоров’я, фізична культура», «Виховна робота», «Практична психологія та соціальна робота», «Спеціальна та інклюзивна освіта», «Бібліотечна справа», «Захист Вітчизни».

Серед районів області ІІ місце за кількістю учасників належить Великобурлуцькому району.

Для участі у Фестивалі  успішно зареєструвалися 24 учасника, які представили опис власного досвіду застосування інноваційних технологій, методів, форм і моделей організації освітнього процесу.

Переможцями та призерами фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини стали:

 

  • Корнейко Людмила Сергіївна - вчитель початкових класів Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.  в номінації «Початкова освіта» -– І місце;
  • Голуб Яна Іванівна -  вчитель початкових класів Шипуватської
    ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу І.М. Заболотного  в номінації  «Основи здоров’я, фізична культура» -– ІІ місце;
  • Пащенко Наталя Іванівна - вчитель російської мови та літератури
    КЗ «Вільхуватський ліцей» в номінації «Зарубіжна література» - ІІІ місце;
  • Стрельченко Валентина Миколаївна бібліотекар Шипуватської
    ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу І.М. Заболотного  в номінації  «Бібліотечна справа» - ІІІ місце.

 

І (обласний) етап Х Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

 

У серпні – вересні 2019 року Комунальним закладом «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» буде проведено І (обласний) етап Х Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» (лист Міністерства освіти і науки України від 15.07.2019 № 258-19).

Виставка проводиться в таких номінаціях: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.

До участі в заході запрошуються учні (вихованці) 8-11-х класів закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти та студенти закладів передвищої освіти віком від 12 до 18 років включно.

Для участі в І (обласному) етапі Виставки необхідно до 23 серпня 2019 року надіслати письмову заявку, тези інноваційного науково-дослідницького проекту та фото демонстраційної моделі або макета (за наявності) на паперових і електронних носіях на поштову адресу Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» Харківської обласної ради» (вул. Скрипника, 14, м. Харків, 61057, із позначкою на конверті «Виставка»).

Журі І (обласного) етапу Виставки визначить у кожній номінації
по одному переможцю, які будуть запрошені до участі у ІІ (всеукраїнському) етапі Виставки.

Умови участі у Виставці, вимоги до проектів та критерії їх оцінювання, форма заявки розміщені на сайтах: www.man.gov.uaoblman.kharkov.ua (розділ «Заходи з учнівською молоддю»).