ДОШКІЛЬНА ОСВІТА – ДИСТАНЦІЙНО

Запрошуємо батьків та педагогів скористатись інформацією, як цікаво та з користю організувати дозвілля малюків вдома і забезпечити дітям дошкільного віку освітній процес під час карантинних заходів за посиланням:

Проєкт «Дитячий садок онлайн»

Під час карантину існує багато можливостей для навчання дітей шкільного віку за допомогою телебачення та інтернету. Тепер також з’явився сайт, де діти віком від 4 до 6 років можуть провести свій час.
Сайт віртуального дитячого садочку працює на базі віртуальної платформи емоційної підтримки, яку створив Моніторинговий центр з протидії COVID-19.
Проєкт «Дитячий садок онлайн» створений на базі Освітнього хабу міста Києва, ним можуть безкоштовно користуватися діти з усієї України.
Заєреструвавшись, тут можна знайти багато активностей на кожен день, а до розробки занять запросили професійних викладачів та фахівців з виховання дітей.
Платформа працюватиме протягом всього карантину з понеділка по п’ятницю (крім святкових днів). Онлайн садочок для дітей має такий розклад:

10:00 – Казка-йога

11:00 – Англійська для дітей

12:00 –Розвиваюче заняття

12:30 – Бонусне заняття. Воно не входить до обов’язкової щоденної програми дитячого садку онлайн і публікується в окремі дні. Усі заняття доступні у записі для повторного перегляду на постійній основі.

Посібник  з дистанційного навчання для вчителів.

Огляд основних інструментів для організації дистанційного навчання, рекомендації щодо того, як скласти розклад, налаштувати режим роботи вчителів та зворотній зв’язок з учнями, а також про особливості оцінювання та контролю під час карантину. Про це та інші рекомендації, корисні для організації дистанційного навчання у молодшій, основній та старшій школі, ви можете прочитати у посібнику, підготовленому ГО «Смарт освіта» й Міністерством освіти і науки та оприлюдненому 6 травня 2020 року.

Посібник складається з двох частин:

• Загальних принципів та інструментів дистанційного навчання,
  • Методичних рекомендацій з дистанційного навчання для школярів різного віку – початкової, основної та старшої школи.

У першій частині вчителі знайдуть докладний огляд основних принципів дистанційного навчання, поширених вебресурсів, таких як Moodlе,  Google Classroom, Zoom тощо. У посібнику є докладний опис інструментів для організації дистанційного навчання – використання відеоресурсів, онлайн-дошок, тестів та інструментів оцінювання, а також рекомендації щодо дотримання академічної доброчесності і запобігання списування в дистанційному навчанні.

У другій частині посібника йдеться про налаштування різних режимів організації дистанційного навчання, розміщено поради щодо того, як сформувати розклад та графік роботи вчителя, а також організувати навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Перейти до посібника.

Міжнародний етап конкурсу «Кенгуру» відбуватиметься в онлайн-режимі.

У зв’язку з карантинними обмеженнями в закладах освіти Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру» у 2019/2020 навчальному році буде проходити у форматі on-line.

Початок – 22 травня 2020 року о 09.00. Завершення – 24 травня 2020 року о 21.00. Зробити це можна з використанням будь-якого доступного пристрою (смартфон, планшет, комп’ютер) у  мережі Інтернет.

З покроковою інструкцією можна ознайомитись тут. Інструкція "Кенгуру"