2020 рік

Наказ № 49 "Про запровадження карантину в закладах освіти району"

Наказ № 48 "Про проведення районного фестивалю МІС Великобурлуччини 2020"

Наказ № 47 "Про зміни до паспортів бюджетної прогами у 2020 році"

Наказ № 45 "Про направлення на підвищення кваліфікації керівних кадірв та педігогічних працівників у березні 2020 року"

Наказ № 44 "Про направлення на курси підвищення кваліфікації керівних кадрів та педагогічних працівників у березні 2020 року"

Наказ № 39 "Про направлення  на курси підвищення кваліфікації керівних кадірв та педігогічних працівників на тематичні спецкурси у лютому-березні 2020 року"

Наказ № 38 "Про підсумки проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібілотека - 2020"

Наказ № 37 "Про направлення на курси підвищення кваліфікації педігогічних працівників та керівних кадрів у лютому 2020 року"

Наказ № 36 "Про направлення директора Хатнянської ЗОШ І-ІІІ ст. на науково-практичний семінар"

Наказ № 35 "Про участь збірної команди району у відкритій першості Вовчанського району з волейболу серед жіночіх команд м. Вовчанськ"

Наказ № 34 "Про направлення методиста районного методичного кабінету Давиденко Л.М. на курси підвищеня кваліфікації"

Наказ № 33 "Про підсумки проведеня І (районного) етапу конкурсу "Шкільна бібліотека - 2020"

Наказ № 32 "Про проведення районного заходу до Свята День Святого Валентина"

Наказ № 31 "Про забезпечення призупинення освітнього процесу у дошкільному підрозділі Комунального закладу "Червонохвильський ліцей Великобурлуцької районної ради Харківської області""

Наказ № 29 "Про участь збірної команди у турнірі з футзалу"

Наказ № 28 "Про проведення турніру з волейболу серед дівчат, присвяченого Дню св. Валентина"

Наказ № 27 "Про направлення директора Хатнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Бітюкової О.Г. на курси підвищення кваліфікації"

Наказ № 25 "Про призначення відповідальної особи за організацію використання кваліфікованих електронних довірчих послуг"

Наказ № 24 "Про забезпечення призупинення освітнього процесу у Комунальному закладі "Андріївський ліцей Великобурлуцької районної ради Харківської області"

Наказ № 20 "Про забезпечення призупинення освінього процесу в 4-му та 6-му класах Шипуватської загальноосвіньої школи І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу І.М.Заболотного Великобурлуцького району Харківської області"

Наказ № 19 "Про направлення команди учнів закладів загальної середньої освіти для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (українська мова та література) у 2019-2020 н.р."

Наказ № 17 "Про направлення команди учнів закладів загальної середньої освіти Великобурлуцького району для участі у  ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (фізика) у 2019/2020 н.р."

Наказ № 16 "Про направлення команди учнів закладів загальної середньої освіти Великобурлуцького району для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальнх предметів (хімія) у 2019/2020 н.р."

Наказ № 15 "Про призначення відовідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 у Великобурлуцькому районі"

Наказ № 14 "Про затвердження положення "Щодо здійснення в поточному бюджетному році попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти відділом освіти Великобурлуцької райдержадмінстрації"

Наказ № 13 "Про затвердження паспортів бюджетної програми на 2020 рік"

Наказ № 12 "Про проведення турніру з волейболу "В гостях у Петровича" серед ветеранів спорту (35+)"